Комікси, які висвітлюють соціальні проблеми

Пропоную вашій увазі враження про воркшоп та лекція «Три візії коміксів», на якому побувала й я, Лариса Лаптєва, завідуюча бібліотекою с. Грем’яче.

Бібліотека-філія №11 Хмельницької міської ЦБС

Мало, мабуть, знайдеться тих, хто б не полюбляв комікси. У київському Goethe-Institut 11 грудня проходили воркшоп та лекція «Три візії коміксів», на якому побувала завідуюча бібліотекою-філією №11 Тетяна Венгрова. Керівник воркшопу Борис Романов зруйнував стереотипи більшості учасників, що комікси – це лише дитячі казочки в малюнках. З їхньою допомогою можна висвітлювати ряд соціальних проблем.

Під час заняття розглянули комікс «Рибний день». У ньому йдеться, як були зруйновані дружні відносини між людьми і рибами. А сталося це тому, що люди повірили брехливій пропаганді свого президента. Власне, під час обговорення коміксу учасники провели паралелі між «рибною» історією та Голокостом.

Таких маленьких комісів у проекті 39, деякі з них інтерактивні. Той же «Рибний день» можна подивитися в «живому» варіанті. Через те, що кожен з коміксів порушує окрему гостро-соціальну проблему, їх можна застосовувати як матеріал для проведення неформальної освіти з дорослими та підлітками, адже комікс – це чудовий інструмент для соціального активізму. Першу частину…

View original post Ще 176 слів

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s