Онлайн-марафон “По всій Україні звучать Шевченкові слова”

Зі слів: «Реве та стогне Дніпр широкий» з поеми «Причинна» розпочинається «Кобзар» великого Тараса. З цих слів йде початок Шевченка, як поета. Такі прості, доступні і водночас геніальні рядки стали і відомою народною піснею  і символом України, її другим гімном, яку знають у Європі і в усьому світі. Але по-особливому світ вслухається в ці слова у цей час, коли відзначається 202-роки від дня народження славетного сина України – великого поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.1Саме з нагоди пам’ятних Шевченкових днів 10 березня у бібліотеці с. Грем’яче  Острозького району було ініційовано та проведено урочистий  онлайн-марафон  “По всій Україні звучать Шевченкові слова”, який присвячено великому Генію українського народу, великому патріоту України і Пророку. Марафон проходив у форматі відеоконференції Hangouts on Аir. Паралельно відбувалась пряма трансляція заходу в YouTube.

Усі, хто відгукнувся і приєднався до перегляду онлайн-марафону, озвучили або почули чудові поезії Тараса Шевченка, які  й сьогодні є дуже актуальними та навіть пророчими. І не дивлячись ні на що, саме цього березневого дня, було об’єднано такі області України, а саме: Рівненську, Луганську, Хмельницьку, Закарпатську, Херсонську, Запорізьку, Харківську, Полтавську та місто Київ! Від Сходу до Заходу, від Півдня до Центральної України!
Від бібліотеки с. Грем’яче в онлайн-марафоні було презентовано пісню на слова Т. Шевченка «По діброві вітер виє…» у виконанні вокального ансамблю «Берегиня». Крім того, Валентина Тарковська продекламувала для всієї України вірш «У всякого своя доля…».

До онлайн-марафону долучились як бібліотекарі, так і читачі, вчителі та учні шкіл, жителі міст та сіл, а також дитяча письменниця Євгенія Пірог.
Онлайн-марафон “По всій Україні звучать Шевченкові слова” став символом єднання нашої України у такий нелегкий буремний час. А така інноваційна форма спілкування, показала, що для єдності не існує перепон і кілометрів.
Відео із марафону можна переглянути на каналі в YouTube https://www.youtube.com/watch?v=KbHS7rW7yTc

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s