Гості з Чернігівщини у бібліотеці с.Грем’яче

28 травня до бібліотеки села Грем’яче завітали  гості з Чернігівської області. Метою візиту було ознайомлення з діяльністю сільської бібліотеки в рамках об’єднання публічних і шкільних бібліотек. Серед присутніх бібліотекарів були працівники бібліотек всіх рівнів: від сільської до обласної бібліотек.

     

В бібліотеці гості ознайомились з досвідом роботи бібліотекаря Лариси Лаптєвої на тему “Складові успіху при створенні позитивного іміджу сільської бібліотеки”. Під час презентування досвіду, колеги дізнались про діяльність бібліотеки в напрямі використання ВЕБ 2.0:  про сторінки бібліотеки у соціальних мережах та блоги. Крім того було зауважено, що бібліотека с.Грем’яче долучилась до творення енциклопедичної статті у “Вікіпедії. Вільній енциклопедії” про населений пункт Грем’яче Острозького району.

Також принагідно колеги почули про публікації бібліотекаря у всеукраїнських професійних виданнях, таких як бюлетень УБА “БібліоТек@” та освітянський журнал “ШБІЦ”. Не залишилась поза увагою й згадка про участь бібліотекаря у всеукраїнських навчальних проектах (Літня школа молодих бібліотекарів “Neформаt” та “Сучасний бібліотекар”).

   

На прощання бібліотекарі з Чернігівщини подарували у бібліотеку с.Грем’яче добірку книг для дітей та книги Чернігівських авторів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s