У вогні палала Україна

9 травня з нагоди Дня Перемоги, у селі Грем’яче відбувся реквієм-вшанування «У вогні палала Україна». Для України та її народу це свято залишається тріумфом над фашизмом, прикладом героїчної боротьби армії за свободу  і єднанням народів, які входили у колишній Радянський Союз.

На сьогодні залишилось дуже мало учасників бойових дій та свідків тогочасних перепетій. Але на роки залишається шана і пам’ять для них від прийдешніх поколінь, які кожного року приходять на святкові паради для вшанування їхніх звитяг на полі бою.

              

За традицією цього дня  біля обеліска у с.Грем’яче було здійснено панахиду за загиблими у роки Другої світової війни. Також було згадано трагічну сторінку 1943 року, коли восени було спалено наше та навколишні села. Хвилиною мовчання було увіковічнено всіх борців за свободу нашої держави.

В дарунок всім присутнім, учні Грем’яцької ЗОШ презентували щирі віршовані рядки та заспівали пісні як пам’ять про ті героїчні дні.

         

Доповненням всіх дійств з нагоди свята, у нашій бібліотеці діяла книжкова виставка «Велика вітчизняна війна. Пам’ять поколінь» .  А також відбувся відеоперегляд   «Між Гітлером і Сталіном: Україна в Другій світовій війні, незвідані сторінки історії». Документальний фільм знятий на замовлення Україно-Канадського дослідницько-документаційного центру американським режисером українського походження Святославом Новицьким.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s