Торкнись краси природи серцем

З нагоди Дня довкілля, 21 квітня в нашій бібліотеці відбулася екогодина «Торкнись краси природи серцем».  Захід мав на меті привернути увагу молоді села на екологічні проблеми нашої місцевості та планети Земля загалом.

 

ekologia1

 

Варто відмітити, що Острозький район і наше с.Грем’яче розташовуються у 30-тикілометровій зоні Хмельницької АЕС і це також відіграє немалу роль в екологічному та радіаційному стані місцевості. Під час заходу було зауважено про місцеві сміттєзвалища та безконтрольне викидання сміття на вулицях села. Адже чисто не там де прибирають, а де не смітять.

 

Доповненням екогодини став огляд літератури на на природоохоронну тему, яка є в бібліотеці і експонується на однойменній книжковій виставці.IMG_6153

Під час екогодини було переглянуто відеофільм “ДІМ. Побачення з планетою” (англ. Home) – документальний фільм 2009 року, результат співпраці всесвітньо відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана та режисера Люка Бессона. Весь фільм складається з видів різних місць планети Земля, відзнятих з висоти пташиного польоту. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, яка загрожує планеті. Весь фільм знімався на камеру Cineflex. Фільм розповсюджується безкоштовне і не в комерційних цілях.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s