Вікторина за солодку валентинку

День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, У нас – з початку 1990-х років.

Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?

З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.

Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом того є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.

І саме з нагоди дня Валентина у  бібліотеці с.Грем’яче проходила “Вікторина за солодку валентинку”. Юні читачі бібліотеки намагалися відповісти на питання, з яких казок взято історії кохання, а за це в нагороду отримували солодку валентинку 🙂
Крім того, маленькі читачі бібліотеки мали можливість спробувати себе як “хендмейдера” на майстер-класі  «Валентинки своїми руками».
Так  у бібліотеці діяла справжня фабрика по виготовленню валентинок з різним підручних матеріалів: кольоровий папір, сторінки  старих книг та кавові зернятка.
По завершенню майстер-класу було організовано Парад валентинок.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s