Онлайн бібліотеки

Бібліотека української літератури Близько 600 авторів класичної, сучасної української та зарубіжної літератури, біографії письменників, шкільні твори з зарубіжної літератури, твори для тих, хто вивчає російську мову, аудіокниги з української літератури та ін.

Бібліотека української поезії “Поетика” Найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами нашої електронної бібліотеки. Створюється вона на неприбуткових засадах групою волонтерів, яка на цей момент складається з Романа Косаренка, Юрія Мачухи та Петра Гринюка.

Бібліотека світової літератури “AeLib” Цей проект розрахований насамперед для перекладачів, учнів, студентів, вчителів, філологів. Бібліотека, у першу чергу, створюється у відповідності з курсами “Історії зарубіжної літератури” в університетах та шкільними програмами. Проте, тут будуть представлені досить повно дитяча література, і, можливо, кращі зразки белетристики.

Бібліотека “Гумер” – гуманітарні науки 5 000 книг та статей гуманітарного напряму, в тому числі з теології та вивчення іноземних мов.

Бібліотека Максима Мошкова Найбільш відома е-бібліотека (відкрита в 1994 р.). Художня література, фантастика, політика, техдокументація, гумор, історія, поезія, музика, туризм і парашутизм, філософія та езотерика; містить окремий розділ «Українська література».

Віртуальна книгозбірня “Українська казка” Книгозбірняпропонує народні та авторські казки з доступом до алфавітного реєстру.

Давня українська література (Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації)

Електронна бібліотека LIB Російськомовний ресурс містить книги від астрології та класичної літератури до гумору і кулінарії у 18-ти тематичних розділах.

Електронна бібліотека “УКРЛІТ.ORG” Публічна електронна бібліотека української художньої літератури: до 130 авторів, понад 2800 творів.

Касіопея – сузір’я українських книжок Потужна інтернет-платформа про єдиний книжковий простір України, яка інформує не лише про назви книг, що видаються, продаються чи плануються до видання, але й за бажанням видавництва містить повні тексти книг.

Книжковий портал “Буквоїд” Портал про найбільш актуальні події в сфері української літератури, де міститься вся інформація про вітчизняних письменників, видавництва, літературні агентства й видавців.

Українська літератру – шкільна програма Подаються всі автори, творчість яких вивчається у програмі українських шкіл: їх біографії, електронні тексти творів, а також шкільні учнівські твори про їх творчість. Праці з теорії та історії українського літературознавства, український етнос.

“Українські народні казки” Колекція фольклорних матеріалів з різних регіонів України (казки, билини, легенди, розповіді, оповідання).

Український центр Велика (понад 1600 найменувань) бібліотека україномовних книг вітчизняних та зарубіжних авторів.

Цифрова бібілотека України Статті, книги, нормативно-правові акти, підручники та ін. Посилання на російські та білоруські ресурси.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s